Wolontariat

26 Czerwca odbędzie się pierwsza edycja biegu Slavic Trail Run w Puszczy Bydgoskiej. Zostań jednym z wolontariuszy wspierając Nas w tym wyjątkowym wydarzeniu w którym udział wezmą zawodnicy z całej Polski.

Słowiański i niepowtarzalny klimat to coś co chcemy pokazać zawodnikom, oprócz biegu na trasie zawodnicy będą mogli się spodziewać nietypowych widoków…

Nie ukrywamy że takie zawody nie mogą odbyć się bez Wolontariuszy, dołącz do Naszej społeczności wspólnie tworząc niesamowitą rodzinną atmosferę dbając o dobrego ducha tego wydarzenia. Jeśli jesteś gotowy/gotowa by wziąć udział w wydarzeniu - zgłoś się do Nas.

Wolontariat w takich wydarzeniach jak Slavic Trail Run to zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia, poznanie nowych ludzi i czynny udział w całym przebiegu imprezy.

Poszukujemy chętnych chętnych wolontariuszy już od 13 lat. Zadania które będą czekały na wolontariuszy będą dostosowane do ich wieku i predyspozycyjności.

Potrzebni wolontariusze do takich zadań jak :

Biuro zawodów - 24-25 Czerwca Zawodnicy odbierają pakiety startowe.

Depozyt - 25 Czerwca - Zawodnicy zostawiają swoje rzeczy na czas biegu.

Start / Meta - 25 Czerwca - Wolontariusze obsługujące strefę startu/mety.

Grupa do zadań na trasie - 24-25 Czerwca - Przygotowanie trasy, znakowanie i ogólna pomoc fizyczna.

Punkt regeneracyjno - żywnościowy - 25 Czerwca - Każdy po biegu tylko myśli co otrzyma w strefie dobrego do jedzenia czy picia u Was biegacze będą najszczęśliwsi 🙂 Po zakończonej współpracy wolontariusze Slavic Trail RUn otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Zgłoś się do nas!

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego na Twój udział w wolontariacie.

Jeżeli chcesz dołączyć do nas, wypełnij formularz:

organizatorzy:

partner strategiczny:

Partnerzy:

Partnerzy medialni:

logo-stopka

Slavic Trail Run – 2021 – Wszelkie prawa zastrzeżone

Przewiń do góry