Wolontariat

27 Maja odbędzie się już trzecia edycja biegu Slavic Trail Run w Puszczy Bydgoskiej. Zostań jednym z wolontariuszy wspierając Nas w tym wyjątkowym wydarzeniu w którym udział wezmą zawodnicy z całej Polski.

Słowiański i niepowtarzalny klimat to coś co chcemy pokazać zawodnikom, oprócz biegu na trasie zawodnicy będą mogli się spodziewać nietypowych widoków…

Nie ukrywamy że takie zawody nie mogą odbyć się bez Wolontariuszy, dołącz do Naszej społeczności wspólnie tworząc niesamowitą rodzinną atmosferę dbając o dobrego ducha tego wydarzenia. Jeśli jesteś gotowy/gotowa by wziąć udział w wydarzeniu - zgłoś się do Nas.

Wolontariat w takich wydarzeniach jak Slavic Trail Run to zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia, poznanie nowych ludzi i czynny udział w całym przebiegu imprezy.

Poszukujemy chętnych chętnych wolontariuszy już od 13 lat. Zadania które będą czekały na wolontariuszy będą dostosowane do ich wieku i predyspozycyjności.

Potrzebni wolontariusze do :

Biura zawodów
Punktów regeneracyjnych
Start / Meta - Wolontariusze obsługujące strefę startu/mety. ( Wręczanie medali )

Grupa do zadań na trasie - Przygotowanie trasy, znakowanie i ogólna pomoc fizyczna.

Fotografii
Po zakończonej współpracy wolontariusze Slavic Trail Run otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy upominki oraz koszulkę wolontariusza. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Zgłoś się do nas!

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego na Twój udział w wolontariacie.

Jeżeli chcesz dołączyć do nas, wypełnij formularz:

logo-stopka

Slavic Trail Run – 2021 – Wszelkie prawa zastrzeżone

Przewiń do góry